Fotografia jest moją pasją już prawie 20 lat. Rozpoczynałem swoją przygodę od fotografowania na analogowej kliszy, która jest o wiele lepszą nauczycielką fotografii niż fotografia cyfrowa. Dzięki temu zdobyłem duże doświadczenie w operowaniu światłem oraz wprawę w idealnym kadrowaniu, które mogę w tej chwili spożytkować także w fotografii cyfrowej.
Mieszkam w Toruniu. Zlecenia przyjmuję głównie z Torunia, Bydgoszczy, Inowrocławia, Włocławka, Trójmiasta, Słupska, Elbląga, Malborka i innych miast województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. Oczywiście jeśli pojawią się ciekawe zlecenia z innych rejonów Polski, przyjmuję je z wielką przyjemnością (zagranica też nie jest dla mnie problemem).
W mojej ofercie znajduje się fotografia ślubna, fotoreportaże z imprez kulturalnych, koncertów, konferencji, fotografia rodzinna, ciążowa, sesje fotograficzne oraz fotografia reklamowa przedmiotów.
Wybór najlepszych prac można obejrzeć w portfolio. Aby obejrzeć najnowsze zdjęcia zapraszam na mój blog.
Zapraszam takze do odwiedzenia mojej autorskiej strony z największą bazą zdjęć Torunia:
www.foto-torun.pl
Pozdrawiam
Szymon Zdziebło
POLECAMY
foto-torun.pl - największa galeria zdjęc Torunia
www.przewodnik-torun.pl - przewodnik po toruniu, ciechocinku i golubiu-dobrzyniu
fabryka-inspiracji.com - zaproszenia ślubne
fotograf na wesele
kamerzysta na wesele
©Tarantoga.pl - fotograf Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, cała Polska i Europa - fotografia ślubna - sesje portretowe - fotografia rodzinna/dziecięcia/ciążowa - fotoreportaże - wnętrza - architektura - panoramy 360/wirtualne wycieczki - retusz fotografii - przegrywanie vhs na dvd
http://www.tarantoga.pl | mail: WŁĄCZ JAVASCRIPT! | tel: +48 608 655 286